اخبار

19 تیر 1403 - 13:52
مراسم کلنگ زنی یادمان شهید گمنام دفاع مقدس در پتروشیمی شهید تندگویان برگزار شد

پرچم عزای حسینی همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در محوطه مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان، در نزدیکی ساختمان مرکزی به اهتزاز درآمد و به طور همزمان مراسم کلنگ زنی یادمان شهید گمنام دفاع مقدس نیز برگزار شد.

مراسم کلنگ زنی یادمان شهید گمنام دفاع مقدس در پتروشیمی شهید تندگویان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی شهید تندگویان، در ابتدای این مراسم، سید رضا قاسمی شهری مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان ضمن تشکر از مردم عزیز ایران و حضور پررنگ ایشان در انتخابات ریاست جمهوری، فرارسیدن ماه محرم و عزای سید و سالار شهیدان را تسلیت گفت. 

وی همچنین با اشاره به مراسم کلنگ زنی و تدفین شهید گمنام دفاع مقدس، شهیدان را مایه افتخار، برکت و عزت اسلام و انقلاب دانست. 

سردار حاجتی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه پتروشیمی شهید تندگویان وام‌دار نام شهیدی از هشت سال دفاع مقدس است، اظهار داشت: این مجتمع پتروشیمی پذیرای حضور شهید گمنام دفاع مقدس است و حضور شهدا همیشه با خیر و برکت همراه است. 

شایان ذکر است؛ در این مراسم سرهنگ قمرزاده فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ماهشهر، حاج آقا عبادی امام جمعه بندر امام خمینی، حاج آقا سلامت نژاد امام جمعه ماهشهر، حاج آقا ابراهیمی امام جمعه شهر شهید چمران، مدیران، روسا و کارکنان مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان حضور داشتند و این مراسم با نوحه خوانی عزای حسینی وسنج و دمام زنی به پایان رسید.

تصاویر
  • مراسم کلنگ زنی یادمان شهید گمنام دفاع مقدس در پتروشیمی شهید تندگویان برگزار شد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری