اخبار

اخبار ویژه
27 بهمن 1402 - 11:16
تولید هیدروژن فیروزه‌ای، آبی و طلایی، می‌تواند به مزیت ایران تبدیل شود

در نشست تخصصی «هیدروژن و آینده آن در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی» که با استقبال چشم‌‌گیر شرکت‌کنندگان همراه بود، ایران از ارزان‌ترین و مستعدترین مناطق دنیا برای تولید هیدروژن اعلام شد.

25 بهمن 1402 - 11:19
آغاز فصل جدید همکاری گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و بانک صادرات با تمرکز بر توسعه پایین‌دست

با امضای تفاهم‌نامه دوجانبه همکاری میان گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و بانک صادرات، رکورد این بانک در تأمین مالی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی شکسته شد.

24 بهمن 1402 - 18:38
۴ هزار متخصص صنعت پتروشیمی در این رویداد به تبادل دانش و تجربیات می‌پردازند

دبیر همایش و نمایشگاه ایران پتروکم ۱۴۰۲ با اشاره به حضور شرکت‌های دانش بنیان و فناور در این رویداد، گفت: حدود ۱۰۰ شرکت فناور و دانش بنیان با معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی در این نمایشگاه حضور دارند.

21 بهمن 1402 - 21:55
پیام دکتر علی‌عسکری به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

۲۲ بهمن ۱۳۵۷ آغاز حرکت افتخارآفرین ملت به سوی قله بود و در این مسیر ۴۵ ساله، توجه به درون‌زایی اقتصاد و اعتقاد به اینکه «ما می‌توانیم» پادزهری بود بر همه سختی‌ها و توطئه‌ها

09 بهمن 1402 - 17:48
مهر تایید هیأت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بر مدیریت دکتر علی‌عسکری

هیئت‌مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به اتفاق آرا، دوره مدیریت دکتر علی عسکری بر بزرگترین هلدینگ پتروشیمی کشور را به مدت یک دوره دوساله دیگر تمدید کردند و بدین ترتیب به مدیریت دوسال گذشته هلدینگ، ...

20 دی 1402 - 15:23
از سوی دکتر علی عسکری اعضای شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه ایران پتروکم منصوب شدند

هشت عضو شورای سیاست‌گذاری رویداد ایران پتروکم در احکام جداگانه‌ای از سوی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، تعیین شدند.