طرح های در دست اجرا

طرح ها

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان بزرگترین مجموعه پتروشیمی در سطح کشور، در راستای توسعه پایدار صنعت معظم پتروشیمی 12 طرح توسعه ای در حوزه تولید محصولات پتروشیمی و تنوع بخشی به سبد محصولات شرکت را در دست اجرا داشته و در این زمینه موفق به کسب رتبه دومین شرکت برتر خاورمیانه گردیده است..

​شرکت صنایع پلیمر گچساران

شرکت صنایع پلیمر گچساران که از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس می باشد، این طرح در زمینی به مساحت 12 هکتار در استان کهگیلویه و بویراحمد-شهرستان گچساران درنظر گرفته شده و مشتمل بر احداث یک واحد تولید HDPE است که خوراک، سرویس‌های جانبی و یوتیلیتی آن توسط شرکت پتروشیمی گچساران تأمین می‌گردد. این شرکت به منظور مدیریت بر اجرای طرح مذکور...

درباره پروژه

شرکت صنایع پلیمر گچساران که از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس می باشد، این طرح در زمینی به مساحت 12 هکتار در استان کهگیلویه و بویراحمد-شهرستان گچساران درنظر گرفته شده و مشتمل بر احداث یک واحد تولید HDPE است که خوراک، سرویس‌های جانبی و یوتیلیتی آن توسط شرکت پتروشیمی گچساران تأمین می‌گردد. این شرکت به منظور مدیریت بر اجرای طرح مذکور طی قراردادی مدیریت طرح را در سال 1399 به شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی واگذار نموده است.

​شرکت صنایع پلیمر گچساران
تصاویر
  • ​شرکت صنایع پلیمر گچساران
  • ​شرکت صنایع پلیمر گچساران
نوع پروژه
پلیمر
مختصات پروژه
محل پروژه
استان کهگیلویه و بویراحمد-شهرستان گچساران
مجری پروژه
هدف پروژه
طرح احداث واحد پلی اتیلن سنگین گچساران را به منظور تولید سالیانه 300 هزار تن انواع محصول HDPE تعریف و در دست اجرا دارد.
اطلاعات تماس