. مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس:بید بلند خلیج‌فارس نماد توسعه ارزش‌آفرین ملی است

مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس:بید بلند خلیج‌فارس نماد توسعه ارزش‌آفرین ملی است

 

صبح امروز (یکشنبه)،جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس به همراه هیئتی از معاونین و مدیران ارشد ستادی این هلدینگ از نزدیک در جریان آخرین وضعیت راه‌اندازی طرح بزرگ بید بلند خلیج‌فارس قرار گرفت.
در این بازدید مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس با حضور میدانی در بخش‌های مختلف در جریان آخرین اقدامات جهت تأمین خوراک ،پالایش و تولید محصولات  پالایشگاه  بید بلند خلیج‌فارس و همچنین  اتمام عملیات راه‌اندازی و آمادگی برای افتتاح و بهره‌برداری از بزرگ‌ترین طرح گازی خاورمیانه و غرب آسیا قرار گرفت.
جعفر ربیعی در نشست پایانی این بازدید با تأکید بر اینکه فارغ از نگاه‌های سیاسی و مقطعی می‌بایست به مقوله توسعه نگاهی ملی داشت تأکید کرد در طول تاریخ همواره دستاوردهای انسان‌های بزرگ به‌عنوان یک ارزش و میراث موردتوجه و سنجش قرارگرفته است ازاین‌رو باید تلاش‌ها به سمت خلق ارزش‌های پایدار در مسیر توسعه ملی هدایت و شکوفا گردد.
مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس در ادامه گفت:پروژه‌های عظیمی مانند بید بلند خلیج‌فارس در واقع نمادی از توسعه ارزش‌آفرین توأم با نگاهی ملی است و انصافاً تلاش‌های صورت گرفته در این پروژه خستگی را از بنده و همکارانم گرفت و به سهم خود لازم می‌دانم از تلاش‌های همه ارکان این پروژه ملی صمیمانه قدردانی نمایم و امیدوارم با افتتاح کامل این پروژه برگ زرین دیگری در تاریخ صنعت پرافتخار ما ثبت شود.

5 مرداد 1399
مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس:بید بلند خلیج‌فارس نماد توسعه ارزش‌آفرین ملی است