. آغاز دوره‌های آموزشی طرح تکریم و تعالی خانواده شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در منطقه ماهشهر

آغاز دوره‌های آموزشی طرح تکریم و تعالی خانواده شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در منطقه ماهشهر

 

 پس از تجهیز و آماده سازی چهل کانون طرح تحکیم و تعالی خانواده توسط شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، خدمات این کانون‌ها برای خانواده‌ها در منطقه ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ره آوران فنون پتروشیمی، این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال و با همراهی مشاوران تربیتی، روانشناسان، مشاوران خانواده و کانون‌های فرهنگی ‌و فرهنگ‌سراها اجرا می‌شود.
طرح تحكيم و تعالی خانواده در چهار سطح تشكيل، تحكيم، توسعه و تعالي خانواده بوده كه با كمك كانون‌های فرهنگي و هنری مساجد و با كلاس‌های آموزشی كه شركت ره آوران فنون پتروشیمی براي اين كانون ها برگزار مي‌كند، انجام خواهد شد.
مزيت اين طرح استمرار، مشاركت، مردمی و اجتماعی بودن و بنیه علمی آن است.
پيش بينی می‌شود بيش از ۳۵۰۰ نفر از مردم منطقه شامل ساكنان ماهشهر، بندر امام، طالقانی و چمران در اين طرح شركت كنند و  اين طرح در دراز مدت برای تحکیم و تعالی خانواده ها نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت.
گفتني است، اين طرح بخشی از ۵ طرح خرسندساز كميته مسئوليت اجتماعی شرکت صنایع پتروشیمی خليج فارس بوده كه توسط شرکت ره آوران فنون پتروشیمی و با حمايت مالی شركت‌های پتروشيمی شهید تندگويان، فجر، كارون و بوعلی از شركت‌های تابعه هلدینگ خليج فارس در منطقه اجرا می‌شود.

12 دی 1399
آغاز دوره‌های آموزشی طرح تکریم و تعالی خانواده شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در منطقه ماهشهر