شرح خبر
مدیربرنامه ریزی اقتصادی و توسعه
بومی بودن مدیران استراتژی اصلی هلدینگ خلیج فارس مدیربرنامه ریزی اقتصادی و توسعه

در مراسمی که روز سه شنبه 22 اسفند ماه در سالن همایش پتروشیمی فجر در جهت معارفه سرپرست پتروشیمی فجر برگزار شد ،از تلاش های 16 ساله مهندس علیرضا شمیم در این پتروشیمی تقدیر و در همین آیین، مهندس رسول اشرف زاده ، رئیس برنامه ریزی هلدینگ خلیج فارس ،حکم آقای زال خانی را به وی تحویل داد .

در این مراسم مدیر برنامه ریزی هلدینگ خلیج فارس گفت یکی از استراتژی های هلدینگ خلیج فارس بومی بودن مدیران و استفاده از نیروهای درون بدنه شرکت هاست.

به گفته اشرف زاده اعتماد سازی وظیفه رهبران سازمان و فرهنگ سازی وظیفه کارکنان است که پتروشیمی فجر بخوبی این کار را نهادینه کرده است.

مدیر برنامه‌ ریزی و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تصریح کرد: در پنج سال گذشته ،که شرکت پتروشیمی فجر خصوصی شده است، هیچگونه شکایت و یا اعتراضی از ذی نفعان نسبت به این شرکت نداشته ایم.در کنار این موضوع، درخواست های زیادی برای انتقال به پتروشیمی فجر از سایر صنایع مکرر داشته ایم که نشان از سلامت کاری و صداقت در مجموعه پتروشیمی فجردارد.

رسول اشرف زاده در ادامه، ضمن تشکر از مهندس شمیم برای تقبل مسوولیت مدیریت عامل پتروشیمی مبین، از وی بعنوان «مدیر تغییر »نام برد.

در ادامه علیرضا شمیم، اظهار کرد که موفقیت های بزرگ مالی ،مدیریتی،تکنولوژیکی و سایر حوزه ها را مدیون یک چیز می دانم و آن هم «نیروهای انسانی » شاغل در پتروشیمی فجر هستند‌ که وجه مشخصه برای موفقیت های «فجر» در همین نیروی انسانی منعطف و همراه هست.

همچنین زال خانی سرپرست شرکت فجر،از حسن نیت مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس در انتخاب ایشان بعنوان مدیر جدید شرکت فجر تشکر کرد و گفت: تلاش می کنم تا موفقیت های کسب شده فجر را توسعه داده و یا حداقل این موفقیتها را حفظ کنم.

در ادامه دکتر محمد کرمانی رییس هیات مدیره شرکت فجر اظهار داشت: آقای زال خانی سرپرست جدید شرکت، دارای مشی «نتیجه گرا و تعاملی » است و ایشان هویت حرفه ای شان در یوتیلیتی است.

وی همچنین پیشنهاد داد: تجربیات مهندس شمیم در قالب کتابی ثبت گردد تا نسل های مدیریت بعدی از دانش ایشان بهره مند گردند.

کرمانی در ادامه از هلدینگ خلیج فارس تقاضا کرد شورای یوتیلیتی ایجاد شود تا رویه های کاری در یوتیلیتی های صنعت پتروشیمی همسو و هم افزا باشند.

از سویی دیگر ابوالفضل عزیزی مدیر منابع انسانی هلدینگ خلیج فارس، مهندس مسعودی مدیر کنترل تولید هلدینگ نیز از همدلی و همراهی مجموعه فجر تجلیل کردند.

همچنین در این نشست، عبدالرسول دشتی رییس کل روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ خلیج فارس گفت : در مجموعه هلدینگ و تغییرات مدیریتی ،جابحایی مسوولیت است و در پایان از نقش فجر در همکاری و تعامل با سایر مجتمع ها تقدیر کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ: 1396/12/22
تعداد بازدید: 386
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//