شرح خبر
باحضور جمعی از مدیران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس؛
جلسه معارفه مدیرعامل پتروشیمی بندرامام برگزار شد. باحضور جمعی از مدیران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس؛


جلسه معارفه مهندس حسن نشان زاده مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام صبح امروز 22 اسفند 96 با حضور جمعی از مدیران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و جمعی از مدیران پتروشیمی بندرامام برگزار گردید.

در ابتدای جسله اشرف زاده مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تجلیل از مدیریت و دستاورد های مهندس امیری مدیرعامل پیشین پتروشیمی بندرامام اظهار داشت : پتروشیمی بندرامام همواره بعنوان یکی از بزرگترین مجتمع های صنعتی کشور می باشد که سیستم های بروز مدیریتی را بخوبی در خود پیاده سازی می کند و امیدوارم مدیریت جدید بتواند در راستای نوسازی مدیریت در بخش های مختلف موفق باشد و گام های تاثیر گذاری را بردارد.

 

وی همچنین تاکید کرد  صحت و سلامت کارکنان ، اخلاق اسلامی ، ارزشهای انسانی ، تولید مستمر ، بهره وری و مدیریت هزینه، اقتصاد مقاومتی ، حمایت از تولید داخلی ، توسعه تکنولوژی ، تولید پاک و استفاده از نیروهای جوان از جمله محورهای برنامه ریزی شده هلدینگ خلیج فارس است .

سپس مدیرعامل جدید پتروشیمی بندرامام با تاکید بر اینکه پتروشیمی بندرامام می بایست به عنوان یک سازمان برنامه محور و در راستای اهداف و چشم انداز از پیش تعیین شده حرکت کند، مهم ترین شاخص پتروشیمی بندرامام را وجود نیروهای کاردان و کارآمد فعال دراین شرکت دانست و افزود: با وجود این نیروهای کاردان و متخصص می توان پیشرفت های چشم گیری را حاصل کرد.

حسن نشان زاده همچنین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس امیری مدیرعامل پیشین پتروشیمی بندرامام متذکرشد: نقش بی بدیل مهندس امیری از شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام هیچ گاه فراموش نمی‌شود وقطعا از الگوهای مدیریتی وی کمال استفاده را خواهیم کرد.

براساس این گزارش، مدیرعامل فعلی پتروشیمی بندرامام، پیش از این مدیرعامل شرکت بسپاران و مدیر تولید پتروشیمی بندرامام بوده است.

 
 
 
 
 
 
تاریخ: 1396/12/22
تعداد بازدید: 461
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//