شرح خبر
برگزاری همایش روز ملی ایمنی و آتش نشانی در هلدینگ خلیج فارس
همایش روز ملی ایمنی و آتش نشانی در هلدینگ خلیج فارس روز شنبه پانزدهم مهرماه در سالن آمفی تئاترشرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با حضور مدیر عامل و تنی چند از مدیران عامل شرکتهای تولیدی و خدماتی این مجموعه برگزار شد. برگزاری همایش روز ملی ایمنی و آتش نشانی در هلدینگ خلیج فارس

 در ابتدای این همایش مهندس قارونی مدیر عامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا گزارش عملکرد در خصوص اقدامات انجام شده پس از حادثه آتش سوزی تیرماه 1395 را ارائه نمود.

در ادامه آقای دکتر نورائی مدرس در حوزه HSE   گزارشی در خصوص مدیریت بحران در آتش سوزی و مدیریت ایمنی در مجتمع های پتروشیمی در جهان و کشور را ارائه نمود.

در این همایش آقای مهندس نژاد سلیم مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس طی سخنانی گفت : در رعایت استانداردهای HSE  کوچکترین اغماضی نکنید و در این خصوص تفکر و فرهنگ HSE را نهادینه کنیم.

نژاد سیلم گفت : خطرات استاندار را می پذیریم ولی خطرات غیر استاندار غیر قابل قبول است. و ارزش کارمان را با یک اشتباه کوچک از بین نبریم و بدانیم که تکرار خودش آموزش است. ما هنوز به HSE   باور نداریم. و نگاه­مان به ما دستور می دهد که چگونه حرکت کنیم و در رابطه با HSE باید نیمه نظامی باشد.

تاریخ: 1396/07/16
تعداد بازدید: 115
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//