مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
برای مقابله با چالش های تکنولوژی به تفکر جدید سیستمی نیاز داریم و قطعا دیگر نمی توان با تفکر سنتی و جناحی به این چالش ها غلبه کنیم . مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بندرامام -مهندس نژاد سلیم مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ضمن خیرمقدم به دکتر نوروز زاده و مهندس بیطرف وسایر مهمانان اظهار داشت: سیر تحول در تفکر مدیریت به گونه ای است که به عنوان مثال  اگر به تاریخ بعد از رنسانس توجه کنیم می بینیم که در انقلاب صنعتی مباحث نهضت انسانی ، مدیریت استراتژی و مدیریت دانشی تغییرات گسترده ای داشته اند که هر کدام از این تغییرات پیام خودش را روی بشریت گذاشته است و این تغییرات بدلیل تغییر نیاز های بشر در طول تاریخ رخ داده است.
 
نژاد سلیم افزود: نمی توانیم در دنیایی که همواره در حال تغییر و پیشرفت است متوقف بمانیم و هیچ تغییری نکنیم و قطعا اینگونه نمی توانیم در فضای رقابتی حساسی که وجود دارد باقی بمانیم. در اوایل شروع کار صنعت ، سازمان ها همواره بدنبال تولید بودند  اما با وجود توسعه اولویت ها تغییر کرد و بعد از آن کیفیت ، هزینه ها  و در نهایت ابزارهای مدیریتی و علمی جایگزین آن ها شدند.
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فار س خاطرنشان کرد: با مطالعات و پیگیری هایی که از گذشته انجام شده بود مقوله مدیریت دارایی های فیزیکی از سال 1380 در پتروشیمی بندرامام آغاز گردید و همواره در همه تحقیق ها  به مبحث تغییر بینش ها برخورد می کردیم و به این نتیجه رسیدیم که اگر تفکر ها عوض نشود نمی توانیم در این زمینه موفقیتی بدست آوریم ، در اصل تغییر تفکر انسان ها تغییر در دانش ، تغییر در بینش ، تغییر در رفتار فردی و جمعی وجود دارد و تا زمانی که این تغییرات نهادینه نشود و انجام نگیرد و حتی یا فقط در تغییر در دانش متوقف شویم قطعا دستاوردی نخواهیم داشت و قطعا این دانش باید به باور تبدیل شود در همین راستا می بایست مدیریت داریی های فیزیکی را همه مدیران و مجموعه ها باور داشته باشند.
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس  در پایان اظهار داشت: قطعا در آینده با چالش های تکنولوژی بسیاری روبه رو خواهیم شد و برای مقابله با این چالش ها به تفکر جدید سیستمی نیاز داریم و قطعا دیگر نمی توان با تفکر سنتی و جناحی به این چالش ها غلبه کنیم .
تاریخ: 1396/12/07
تعداد بازدید: 205
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//