نماینده بانوان هلدینگ خلیج فارس:
سازمان های موفق بیشتر هدف هجمه قرار می گیرند نماینده بانوان هلدینگ خلیج فارس:


خانم سرداری نماینده بانوان هلدینگ خلیج فارس در گفتگوی کوتاهی با اشاره به انتقادهای صورت گرفته در یکی از برنامه های تلویزیونی نسبت به هلدینگ خلیج فارس اظهار داشت متاسفانه شرایط امروز جامعه ما به گونه ایی شده که هر شخص یا سازمانی که موفق تر عمل می کند بیشتر هدف حملات ناصواب قرار می گیرد.

وی تاکید کرد تمام گزارش ها و آمار های موجود حاکی از آن است که هلدینگ خلیج فارس طی چهار سال گذشته موفق ترین سازمان اقتصادی کشور بوده و توانسته در مسیر توسعه پتروشیمی طبق برنامه های تدوین شده عمل نماید. اینکه بخواهند با ایرادهای نادرست روحیه کارکنان زحمتکش این صنعت را تضعیف کنند از سوی هر گروه و با هر نیتی که باشد اقدامی بسیار غیراخلاقی می باشد.

به گفته سرداری هلدینگ خلیج فارس سازمانی است که طی چهارسال گذشته تمامی اطلاعات عملکردی اش بویژه در بخش مالی را بطور شفاف در کانال اطلاع رسانی سامان بورس( کدال) قرار داده است لذا شرط انصاف این است که زحمات و تلاش های این مجموعه بویژه مدیرعامل بسیار پرتلاش و باتجربه آن مهندس نژادسلیم در احیاء نام و اعتبار صنعت ارزش آفرین پتروشیمی مورد توجه قرار بگیرد.

وی تاکید کرد اهمیت نقش هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس به گونه ای است که نام آن اکنون به برندی معتبر در منطقه خاورمیانه تبدیل شده  است. موفقیت های بدست آمده حاصل تلاش تمامی مدیران و کارکنان در گرمای طاقت فرسای جنوب و سرمای شدید مناطق سردسیربوده و باید حفظ این ارزش ها و موفقیتها را به عنوان  یک وظیفه مهم و ملی تلقی کرده به نهادینه شدن آن کمک نمائیم.

تاریخ: 1396/11/11
تعداد بازدید: 121
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//