نژاد سلیم در جمع کارکنان پتروشیمی اروند :
مجتمع اروند از زیان دهی خارج شده من این موفقیت را به همه شما تبریک می گویم نژاد سلیم در جمع کارکنان پتروشیمی اروند :
در پایان این سفر مهندس نژاد سلیم از شرکت پتروشیمی اروند بازدید کرد

در این بازدید قاسمیان عزیزی  مدیرعامل پتروشیمی اروند ضمن تقدیر از حمایت های مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس اظهار داشت هم اکنون همدلی اعتماد و یکپارچگی بسیار ارزشمندی در این مجتمع ایجاد شده که نتیجه تلاش همه کارکنان است .

سپس نژاد سلیم در جمع مدیران و مسئولین پتروشیمی اروند گفت سه اصل را فراموش نکنید اول سلامتی که یک نعمت است دوم هیچوقت به شرایط فعلی خود راضی نباشید و سوم بخشش که کرامت انسانی و سلامت نفس در این حوزه است.

وی افزود بسیار خوشحالم در مجموعه تلاشگر و موفق پتروشیمی اروند هستم و یادتان باشد جامعه ای موفق است که یکپارچه باشد و شما این ویژگی را دارید.

این مقام مسئول اضافه کرد ما زمانی قدرتمند می شویم که متمرکز در راستای یک هدف متحد شویم و شما الان اینگونه شده اید ویادتان باشید همه گروه‌های کارکنان ارزشمند هستند از کارگر ساده گرفته تا مدیران ارشد.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به این نکته اشاره کرد اکنون شما کرامت ارزشی خود را با رفتار خوبتان پاسخ داده اید و کرامت ارزشی به رفتار هر فرد مربوط است.

وی  همچنین گفت مجتمع اروند از زیان دهی خارج شده من این موفقیت را به همه شما تبریک می گویم و یقین دارم شما این قابلیت را دارید .

نژاد سلیم تاکید کرد پتروشیمی اروند جایگاه مهمی دارد و جایگاه تک تک شما همکاران نیز بسیار مهم است .

وی خاطرنشان کرد دقت کنید در برنامه های تعمیرات اساسی هیچگونه حادثه ای حتی جزیی نداشته باشید زیرا در بحث HSE جای هیچگونه اغماض و چشم پوشی وجود ندارد.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس اظهار داشت امانتی که امروز نزد شماست ثروت ملی است و متعلق به همه می باشد

تاریخ: 1396/10/05
تعداد بازدید: 93
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//