مهندس دانشی با قهرمان جهان دیدار کرد
هندس فرهاد دانشی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام با حضور در منزل علی هاشمی؛ وزنه بردار قهرمان و دلاور ایلامی که در مسابقات جهانی امریکا موفق به کسب مدال طلای جهان شد، دیدار و با وی گفتگو کرد. مهندس دانشی با قهرمان جهان دیدار کرد

در این دیدار صمیمانه مهندس دانشی با تقدیر از افتخار آفرینی هاشمی در مسابقات جهانی وزنه برداری اظهار داشت:شما با توکل بر خداوند متعال و تاسی از ائمه اطهار ، پرچم مقدس کشورمان را در خاک امریکا به اهتزاز درآوردید و دل ملت ایران و مردم استان ایلام را شاد کردید.
مدیرعامل پتروشیمی ایلام با بابیان اینکه شهدا با ایثار و جانفشانی خود قهرمانان اصلی انقلاب اسلامی هستند و ورزشکاران نیز ادامه دهنده‌ی راه و مسیر معنوی شهدا هستند افزود:جهان پهلوان تختی با اخلاق مداری، مردمداری و پروروش روح و منش پهلوانی به الگویی برای سایر ورزشکاران تبدیل شده است.
مهندس دانشی با تشکر از اقدام تحسین برانگیز علی هاشمی در دفاع از ارزشهای اسلامی  در مواجهه با خانم اهداکننده‌ی مدال در مسابقات جهانی وزنه برداری افزود:این اقدام ماندگار و ارزشی نشان از روحیه پهلوانی علی هاشمی است.
علی هاشمی که اخیرا درمسابقات جهانی وزنه برداری در کشور امریکا موفق به کسب مدال طلای یک ضرب و مجموع دسته 105 کیلوگرم شد با تشکر از حضور مهندس دانشی و مسئولین استان گفت:هدف همه ی ورزشکاران اهتزاز پرچم مقدس کشور و دفاع از ارزشهای دینی و مذهبی است.در پایان این دیدار مهندس دانشی با اهدای لوح تقدیر و هدیه از علی هاشمی قهرمان وزنه برداری جهان تجلیل کرد.
تاریخ: 1396/09/22
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//