برنامه های بزرگ داشت روز ایمنی در شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس برنامه های بزرگ داشت روز ایمنی با برگزاری مانور ویژه آتش نشانان و تقدیر از فعالان وکارکنان حوزه ایمنی،بهداشت و محیط زیست این شرکت برگزار شد. برنامه های  بزرگ داشت روز ایمنی در شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس برگزار شد

بر پایه این گزارش با مشارکت تیم های آتش نشانی،ترافیک،حراست و پزشکی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس مانور روز ایمنی با ایجاد آتش شدید در محدود زون 24 توسط ماموران آتش نشانی با همکاری سایر واحدهای مربوطه نسبت به اطفای حریق اقدام کردند.

همچنین پس از برگزاری مانور روز ایمنی با حضور مهندس معتمد دزفولی مدیر عملیات ساختمان و نصب شرکت و سایر مدیران ستادی وعملیاتی مراسم تقدیر از فعالان حوزه ایمنی،بهداشت و محیط زیست با اهدای لوح و هدایا به پرسنل نمونه و همچنین اهدای لوح تقدیر به کلیه نیروهای ایمنی  قدردانی به عمل آمد.

مهندس معتمد در ضمن قدردانی از تلاش های مستمر مجموعه ایمنی پالایشگاه یادآور شد که تا کنون بیش از 20 میلیون ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت را در پروژه ثبت کرده ایم که این دستاورد جز با همکاری و نظارت کلیه نیروهای ایمنی و اجرایی میسر نبود.
تاریخ: 1396/07/16
تعداد بازدید: 566
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//