همایش روسا و مسئولین فناوری اطلاعات و ارتباطات هلدینگ خلیج فارس
اولین همایش سراسری روسا و مسئولین اطلاعات و ارتباطات هلدینگ خلیج فارس به میزبانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس چهارشنبه 96/6/15 برگزار شد. همایش روسا و مسئولین فناوری اطلاعات و ارتباطات هلدینگ خلیج فارس

در ابتدای همایش مهندس اشرف زاده مدیر برنامه ریزی اقتصادی و توسعه هلدینگ خلیج فارس گفت : برنامه ­ریزی در حوزه IT جهت هم راستا نمودن شرکت­ ها با سیاست­ های هلدینگ از وظایف مهم مدیریت اطلاعات و ارتباطات زیرا در حال حاضر عملاً ارتباط موثری بین شرکت­های مجموعه نداریم.

اشرف­ زاده گفت : نداشتن یک سیستم اتوماسیون اداری مطلوب و کارآمد موجب می­شود ارسال یک نامه معمولی بین شرکت­ها به علت نداشتن سیستم منسجم با مشکل مواجه شود و ضروری است در سیستم­های IT حتماً یکپارچه سازی انجام شود.

مدیر برنامه ریزی اقتصادی و توسعه گفت : شرکت­ های مجموعه هلدینگ در حوزه IT به سه بخش شرکت­های پیشرو ، متوسط و شرکت­هایی که هنوز از برنامه عقب هستند تقسیم شده­اند و لازم است در این خصوص یک رقابت سالم و سازنده میان آنها ایجاد شود.

وی در ادامه گفت : ضروری است شرکت­ها در حوزه IT نگاه مستقل و متوازن داشته باشند و در راستای استراتژی و شاخص­های کلان هلدینگ خلیج فارس حرکت نمایند.

در ادامه این همایش در خصوص مسائل تخصصی و فنی و هماهنگی هر چه بیشتر بین واحدهای IT مجموعه هلدینگ خلیج فارس به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

 
تاریخ: 1396/06/15
تعداد بازدید: 87
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//