پتروشیمی لردگان 72 درصدپیشرفت فیزیکی دارد
دولت یازدهم در شرایطی صنعت چهارمحال و بختیاری را تحویل گرفت که انبوهی از طرح های نیمه تمام و واحدهایی که به سبب عدم سرمایه کمبود مواد اولیه، غیرفعال شده بودند. پتروشیمی لردگان 72 درصدپیشرفت فیزیکی دارد

رئیس صنعت معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: پروژه احداث پتروشیمی لردگان 72 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 نعیم امامی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری اظهار داشت: دولت یازدهم در شرایطی صنعت چهارمحال و بختیاری را تحویل گرفت که انبوهی از طرح های نیمه تمام و واحدهایی که به سبب عدم سرمایه کمبود مواد اولیه، غیرفعال شده بودند.

وی در ادامه افزود: راهبرد اصلی در کشور به ویژه در این استان اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل است که در گام نخست تصمیم گیری و برنامه ریزی در راستای سرمایه گذاری های مهم در چهارمحال و بختیاری انجام شد.

رئیس صنعت معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: با اتمام کار دولت یازدهم تمامی سرمایه گذاری های بزرگ و طرح های راکد، فعال و بخش عمده ای از آنها به بهره برداری رسید.

امامی یادآور شد: پتروشیمی لردگان با 30 نفر و پیشرفت 30 درصد در سال 92 آغاز به کار کرد که در حال حاضر با ایجاد اشتغال برای یک هزار و 500 نفر و بیش از 72 درصد پیشرفت فیزیکی فعالیت می‌کنند.

وی بیان کرد: فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری تنها فولاد به بهره برداری شده کشور در دولت یازدهم است که فاز دو این فولاد با پیشرفت 55 درصد به سرعت در حال تکمیل است.

تاریخ: 1396/06/08
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//