یک طرح تولیدی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در بروجن بهره برداری شد
طرح XSBR شرکت رزین پلیمر با حضور معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در شهرستان بروجن بهره برداری شد.
صنایع پتروشیمی NPC، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در آیین بهره برداری از این طرح، ظرفیت سالانه این واحد را تولید 26 هزار تن XSBR عنوان کرد.
مرضیه شاهدایی گفت: این طرح بطور کامل از سوی کارشناسان ایرانی با 300 میلیارد ریال سرمایه گذاری، طراحی و اجرا شده که برای50 نفر بصورت مستقیم و 700 نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است.
به گفته وی، این شرکت یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی و با هدف تکمیل زنجیره ارزش و توسعه صنایع تکمیلی در راستای جلوگیری از خام فروشی محصولات پایین دستی پتروشیمی راه اندازی شده است.
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی ادامه داد: محصولات این واحد در تولید فرش و موکت، کاغذ سازی، خودرو سازی و ساختمانی کاربرد داشته و علاوه بر تامین نیاز داخل، برنامه ریزی صادرات به کشورهای اروپایی، آسیایی و منطقه را دارد.
شاهدایی ادامه داد: مواد اولیه این واحد پایین دستی از سوی شرکت های پتروشیمی داخلی تامین می شود.
معاون وزیر نفت برای بررسی طرح پتروشیمی بروجن و افتتاح این واحد صنعتی به شهرستان بروجن از توابع استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده بود.
بروجن در 60 کیلومتری شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.
تاریخ: 1396/03/06
تعداد بازدید: 53
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal