هلدینگ خلیج فارس وشرکت ایتوچو ژاپن قرارداد همکاری امضا کردند
قرارداد فروش پلی اتیلن میان شرکت تجارت صنعت هلدینگ خلیج فارس و شرکت ایتوچو ژاپن در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی امضا شد.  هلدینگ خلیج فارس وشرکت ایتوچو ژاپن قرارداد همکاری امضا کردند
،محمد حسین کاکویی نژاد مدیرعامل شرکت تجارت صنعت هلدینگ خلیج فارس در مورد این قرار داد گفت: بر اساس این قرارداد شرکت هلدینگ خلیج فارس ماهانه 11 هزار تن پلی اتیلن به ارزش 150 میلیون دلار در سال برای بازارهای مختلف از طریق شرکت ایتوچو ژاپن ارسال خواهد کرد.
براساس این گزارش این قرارداد در چند ماه آینده اجرایی خواهد شد و تاکنون یک کانتینر شامل 24 تن پلی اتیلن برای بررسی شرایط مسیر و نحوه پرداخت شرکت ارسال شده است.
شایان ذکر است از این قرارداد پیرو قراردادی که هلدینگ خلیج فارس در آبان سال 95 برای فاینانس خرید پروژه با شرکت ژاپنی امضا کرده بود انجام شده است.
کوشی هیرایاما مدیرعامل شرکتی ایتوچو در ایران در رابطه با این قرارداد گفت: پیش از تحریم های بین المللی با صنعت پتروشیمی ایران همکاری داشتیم  و قصد داریم فعالیت‌های خود را در این صنعت گسترش دهیم و عقد این قرارداد در این روند مثبت خواهد بود.
وی در زمینه سرمایه گذاری شرکت در صنعت پتروشیمی ایران گفت فعلا در حال حاضر در زمینه  فاینانس و فروش محصولات اقدام کردیم و در حال بررسی شرایط ورودبه صنعت پتروشیمی هستیم.
منبع : نیپنا
تاریخ: 1396/02/17
تعداد بازدید: 153
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
//